گزارش تصویری/ گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان خاش
مجموعه عکس نوشته/ شهدای که مثل ستارگانی در تاریخ ما می درخشند
زندگینامه شهدای بسیجی چراغ راه آیندگان شد؛ این چراغ باید افروخته بماند + تصاویر
مجموعه عکس نوشته/ گزیده بیانات امام خمینی(ره) در خصوص بسیج(۲)
 
 
 
 
عرصه پیش‌رو عرصه جهاد علمی و فرهنگی نخبگان ایران اسلامی است
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۲
تفتان ما : کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با صدور بیانیه‌ایی عرصه پیش رو را عرصه جهاد علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی برشمرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما ، کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس […]

تفتان ما : کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با صدور بیانیه‌ایی عرصه پیش رو را عرصه جهاد علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی برشمرد.

خبرگزاری فارس: عرصه پیش‌رو عرصه جهاد علمی و فرهنگی نخبگان ایران اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما ، کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با انتشار بیانیه‌ایی عرصه پیش رو را عرصه جـهاد علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی برشمرده است که با حرکت نخبگان علمی در این عرصه در راستای منویات مقام معظم رهبری می‎‎توان به سنگرهای پیشرفت هم جانبه ایران اسلامی دست یافت.

در این بیانیه آمده است: سی و یکم شهریور ماه هر سال یادآور طلیعه یکی از تابناک‌ترین و افتخار آمیزترین مقاطع تاریخی در حیات ملت ایران بوده و فرصتی برای بازخوانی چگونگی شکستن تابوی شکست‌ناپذیری ابرقدرت‌های استکباری برابر قدرت معنویت و اراده انقلابی نسل امام خمینی (ره) به شمار می‌رود.

این بیانیه می‌افزاید: با گذشت 25 سال از پایان پیروزمندانه دفاع مقدس هشت‌ساله ملت ایران برابر جبهه متجاوزین به میهن اسلامی، آثار و پیامدهای مقاومت حیرت‌انگیز رزمندگان غیور اسلام امروز در عرصه بسیاری از تحولات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای هویدا شده است به گونه‌ای که تحت تاثیر گسترش نهضت بیداری و مقاومت اسلامی، حامیان صدام جنایتکار و در راس آنان آمریکا و رژیم صهیونیستی سخت‌ترین شکست‌ها را متحمل شده‌اند.

در ادامه بیانیه بسیح اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار آمده است: اکنون عرصه جهاد درحوزه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است و ملت ایران پس از پایان جنگ تحمیلی نشان داد که با آن روح متعالی و کسب تجارب ارزشمند و با لبیک بر ندای رهبر و مقتدای خود درحال گذر از پیچ تاریخی سرنوشت‌سازی است که می‌تواند وی را به بلندترین و رفیع‌ترین قله‌های عزت و افتخار برساند. به همین دلیل با تأسی به معارف ارزشمند 8 سال دفاع مقدس گام در عرصه پرتلاطم پیشرفت و توسعه همه جانبه گذاشته و در این راه با کارشکنی‌ها و توطئه‌های فراوان روبرو است.

این بیانیه می‌افزاید: اما ملت ایران با صبر و تلاش، همچون گذشته با حرکت در مسیر ولایت خواهد توانست سنگرهای علم و پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح کند و به قله تعالی و پیشرفت دست پیدا کند.

اساتید بسیجی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بار دیگر با آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی و امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تجدید میثاق می‎کند.

در پایان، آغاز سال جدید تحصیلی را به جامعه دانشگاهیان کشور و خصوصاً دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار تبریک گفته و امیدواریم سالی پر از خیر و برکت و موفقیت در عرصه‌های علمی و نوآوری و تهذیب و تعالی علمی و معنوی برای ایران اسلامی باشد.