امروز: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

اوقات شرعی

پاسداران در تمام عرصه ها و ميدان هاي نبرد و ایثار عاشقانه درخشیدند/ پاسداران، خواب را از چشمان دشمنان گرفته اند

تکریم پاسداران در حقيقت تکریم ارزشها و ایثارگری است و نظام اسلامی ما در سایه اين تفکر و فرهنگ ناب احیا شده است و اين سبزپوشان سپاه انقلاب اسلامي عاشقانه در عرصه‌های نبرد و ایثار همچون خورشید فروزان درخشیدند.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶:۰۰
زنگ تبلیغات زودهنگام انتخابات شوراها در شهرستان خاش به صدا درآمد/ احضار ۲ كانديداي شوراي شهر خاش به‌اتهام تبلیغات زودهنگام مجازی
گزارش تفتان ما از تبلیغات زودهنگام کاندیداها در ماراتن شورا

با وجود فاصله 19 روزه مانده تا انتخابات شوراها اما زنگ تبلیغات زودهنگام و غیررسمی در برخی شهرهای استان سيستان و بلوچستان از جمله شهرستان خاش خیلی زود به صدا درآمده است و گروه‌های مختلف سیاسی، تبلیغات زیرپوستی خود را به‌صورت آشکار و پنهان آغاز كرده و به نوعی فضای اجتماعی و حتی مجازی شهرها را خیلی زود انتخاباتی کرده‌اند.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲:۵۸
ایمان و امانت داري دو شاخصه مهم كانديدا است/ مناظره تلویزیونی بهترین راه شناخت کاندیداهاست
گزارش تفتان ما از ذبح فرد اصلح در پای قوم گرایی؛

ایمان و تقوا، عدالت، امانت داری، تخصص ، صبر و استقامت از مهمترین معیارهای یک فرد اصلح و كانديداي انتخابات است و کسانی که در نظام جمهوری اسلامی ايران مسئولیت می پذیرند باید با تمام وجود صداقت، تواضع ، اقدام و عمل به وعده ها و گفته ها را در دستور کار قرار دهند.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰:۰۰
نقش مهم شوراها در جهت جلب اعتماد مردم/ شوراها با تفکر صحیح سبب رونق شهرها می شوند
گزارش تفتان ما از شورای شهر زمينه ساز پيشرفت و توسعه هر شهر؛

شوراها موظفند در قبال حسن نیت و اعتماد مردم عزیز زمینه ای مناسب جهت همراهی مردم ایجاد کنند و از ایده ها و افکار عمومی به بهترین شکل در راستای تحقق اهداف مردم در جنبه های گوناگون بهره جویند.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵:۰۰
هجوم ملخ ها به منازل مردم  جنوب شرق كشور/ جهاد كشاورزي: شرايط تحت كنترل است

ملخ ها به عنوان یک آفت مخرب نقش بسيار بزرگي در آسیب رساندن به محصولات کشاورزی دارند و شب گذشته میلیونها ملخ در روشنایی معابر و خیابانها به منازل و برخي از مزارع حمله کردند و اين ملخ هاي مزاحم و مهاجر، امسال زودتر از سالهای قبل روانه مزارع و مراتع تشنه اين استان شدند و بطوریکه این ملخ دیگر در این مناطق صاحبخانه شده و هزاران تن علوفه را می بلعد.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶:۳۲
تب و تاب گراني مرغ در خاش/ قیمت مرغ در شهرستان خاش همچنان پر می کشد
گزارش تفتان ما از گرانی قیمت مرغ و نارضایتی مردم؛

با وجود 37 مرغداری فعال در شهرستان خاش و برخورداری اين شهرستان از رتبه نخست تولید گوشت سفید در استان سيستان و بلوچستان اما قیمت مرغ در اين شهرستان همچنان پر می کشد و هر روز افزايش پيدا مي كند.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹:۳۳
اردوي جهادي؛ گامي بزرگ در تقویت روحیه ولایتمداری و خدمت رساني به مناطق محروم جنوب شرق كشور/ ساخت ۶۰ خانه با اعتباري بالغ بر ده ميليارد ريال برای محرومان خاشي
گزارش تفتان ما از زنده شدن اميد در دل محرومين به همت گروه جهادي؛

اردوي جهادي؛ گامي بزرگ در تقویت روحیه ولایتمداری و خدمت رساني به مناطق محروم جنوب شرق كشور است و جهادگران بسيجي در سال "اقتصادمقاومتي، توليد و اشتغال" با همتی مضاعف و عزمی پولادین جهت کمک و رفع محرومیت به روستاهاي محروم شتافتند تا مرهمی بر محرومیت‌های فراوان مردم این منطقه باشد.
دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰:۲۳
فلسفه نامگذاری سالها در ايران اسلامي چيست؟/ نامگذاری و شعار سال؛ تبیین برنامه کلان کشور توسط رهبر انقلاب است
گزارش تفتان ما از نامگذاري و تحقق شعار سالها؛

نامگذاری سال‌ها در كشور ايران اسلامي به طور رسمی با پیام نوروزی مقام معظم رهبري در سال 78 آغاز و تاکنون ادامه دارد و در اين خصوص رهبر فرزانه انقلاب اسلامي سال پیش رو را «اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال» نامگذاری کردند.
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵:۵۲
«شیرین ترین» و «تلخ ترین» خاطرات و اتفاقات سال 95 از نگاه مسئولين شهرستان خاش/ درگذشت ناگهاني حجت الاسلام ميري امام جمعه فقيد شهرستان خاش تلخ ترين و بدترين خاطره سال بود
در مصاحبه با تفتان ما مطرح شد؛

در سالی که گذشت رویدادها و حوادث بسياري در حوزه های مختلف شهرستان خاش به وقوع پیوست و مسئولین شهرستان خاش نظرات خود را در خصوص تلخ ترین و شیرین ترین اين اتفاقات در مصاحبه با پايگاه خبري تحليلي تفتان ما تشریح کردند كه خواندن اين ديدگاه ها خالي از لطف نيست.
یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹:۲۸
چهارشنبه‌سوری؛ شبی با طعم دود و آتش/ كليه نيروهاي اورژانس، آتش نشاني و انتظامي شهرستان خاش در حالت آماده باش كامل هستند
گزارش تفتان ما از چهارشنبه سوري آييني كهن با آفت‌هاي جديد؛

چهارشنبه آخرسال آييني كهن كه از سال‌ها و قرن‌ها پيش در ايران انجام مي‌گرفته اما متاسفانه در عصركنوني مواد آتش زا و ترقه ها جایگزین سنت های چهارشنبه سوری شده و این شب خاطر انگیز به آفت جديدي با چاشني دلهره و استرس برای خانواده ها تبديل شده است.
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰:۵۲