امروز: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

اوقات شرعی

سران طوایف و اقشار مختلف مردم شهرستان خاش سخنان گستاخانه ترامپ را محکوم کردند
طي بيانيه هاي جداگانه؛

سران طوایف و اقشار مختلف مردم شهرستان خاش طی بیانیه هاي سخنان گستاخانه و وقيحانه ترامپ رئيس جمهور آمريكا بر علیه سپاه پاسداران و عنوان دادن نام جعلی به خلیج فارس را به شدت محکوم کردند.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵:۰۰
توهين ترامپ به نظام و سپاه نشان دهنده استيصال آن ها در برابر اقتدار ايران است/ در صحبت هاي ترامپ جزء فحاشي و اتهامات واهي حرف ديگري وجود نداشت
فتو نيوز؛

بسته خبری فتو نیوز پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما جهت اطلاع از آخرین اخبار ایران و جهان منتشر شد.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸:۲۵
سخنان رییس جمهور آمریکا مصداق پاره کردن برجام است/ صحبت هاي زشت ترامپ عليه ايران اسلامي همبستگی ملت را بیشتر کرده است
يكي از شاعران توانمند سيستان و بلوچستان:

يكي از شاعران توانمند سيستان و بلوچستان گفت: سخنان رییس جمهور آمریکا مصداق پاره کردن برجام و ناشی از ضعف آمریکا در مقابل قدرت ایران است.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹:۰۱
سردار شهید لک‌ زایی تا آخرین لحظات عمرش خدمتگزار مردم بود/ حبيب دلها؛ الگوي صبر، استقامت و وحدت ميان شیعه و سنی بود
معاون هماهنگ كننده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان:

معاون هماهنگ كننده سپاه سلمان استان سيستان و بلوچستان گفت: سردار شهید لک‌ زایی تا آخرین لحظات عمرش خدمتگزار مردم بود و مردمداری و ولایتمداری مهم ترین رمز موفقیت اين شهيد والامقام بود.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰:۰۰
سخنان گستاخانه ترامپ نقض آشكار برجام بود/ وزارت خارجه باید در برابر گستاخي هاي استكبار جهاني و غرب قاطعانه برخورد كند
امام جمعه اهل سنت خاش:

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: سخنان گستاخانه ترامپ نقض آشكار برجام بود و برجام به عنوان یک تجربه؛ بی نتیجه بودن مذاکره با آمریکا را بار دیگر ثابت کرد.
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲:۵۱
يك هزار و ۷۰۰ دانش آموز بي بضاعت تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره) خاش/ مشارکت ۵۰۰ ميليون ريالي مردم شهرستان خاش در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها
مدير كميته امداد امام خميني(ره) خاش:

مدير كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان خاش گفت: يك هزار و 700 دانش آموز بي بضاعت تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره) خاش هستند و در مرحله دوم جشن عاطفه ها بيش از 20 پايگاه جمع آوري كمك در مدارس اين شهرستان برپا شده است.
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸:۰۸
 نیروی انتظامی، ارمغان آور امنیت و آرامش جامعه است/ اجرای بیش از ۵۰ برنامه هفته ناجا در شهرستان خاش
فرمانده نیروی انتظامی خاش در گفت و گو با تفتان ما؛

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: نیروی انتظامی، ارمغان آور امنیت و آرامش جامعه است و مردم باید همواره پشتیبان این نیروی مردمی باشند و همکاری کنند چرا که انجام ماموریت های نیروی انتظامی بدون پشتوانه مردمی در تامین نظم و امنیت موفقیت آمیز نخواهد بود.
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲:۰۶
وحدت و اتحاد كشورهاي اسلامي در برابر مواضع ننگين رژیم صهیونیستی مهمترين دستاورد ديدار اردوغان با رهبر انقلاب بود/ دشمنان به دنبال ايجاد تفرقه و جدايي بين كشورهاي مسلمان هستند
امام جمعه اهل سنت خاش:

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: وحدت و اتحاد كشورهاي اسلامي در برابر مواضع ننگين رژیم صهیونیستی مهمترين دستاورد ديدار اردوغان با رهبر انقلاب بود و دو كشور مسلمان ايران و تركيه نماد و الگوي وحدت در جهان اسلام هستند.
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰:۴۶
رنج محرومیت و فقر بر پیکره جامعه روستایی خاش نمایان است/ روستاهاي شهرستان خاش بي بهره از امكانات اوليه و لوله كشي آب
گزارش تفتان ما از محرومیت تنها دارایی مردم منطقه سرحد؛

آثار خستگی، محجوری، رنجوری، محرومیت، فقر، معلولیت و ناتوانی در کسب و کار و تامین معاش بر پیکره روستائیان شهرستان خاش نمایان است و بر تعداد اين معضلات روز به روز افزوده مي شود و اوج محروميت نيز بيشتر از قبل شده است.
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۸:۴۷
تنگی معاش و وضعیت سخت زندگی درجنوب شرق كشور/ افزايش مصرف مواد مخدر، عدم اشتغال و بيكاري سبب اختلافات و نزاع هاي قومي و طايفه اي در سيستان و بلوچستان شده است
گزارش تفتان ما از رنج محرومیت و عدم توجه دولت به سيستان و بلوچستان/

دشواری و تنگی در تامین معیشت و وضعیت سخت برای گذران زندگی در شهرهای جنوب شرق كشور نگاه پر مهر دولتمردان را به این منطقه محروم و اما پر ظرفیت مطالبه می کند اما مسئولان چشمان خود را بر اين استان پهناور بسته اند و هيچ توجهي ندارند.
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷:۵۶