امروز: دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶

اوقات شرعی

حکم مقام معظم رهبري، در استهلال ماه از مشترکات شیعه و سنی است/ وحدت مذاهب در مسئله استهلال بر عزت مسلمین می افزاید
علماء و امامان جمعه اهل سنت شهرستان خاش؛

علماء و امامان جمعه اهل سنت شهرستان خاش با تاكيد بر وحدت رویه اهل تشيع و تسنن و تبعیت از دفتر مقام معظم رهبري در امر استهلال و اعلام عيد فطر بيان كردند: ‌‌حفظ برادري و اتحاد در شرایط منطقه بیش از پیش ضروری است و كشورايران، الگویی برای اتحاد و وحدت در جهان است.
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹:۳۰
عید فطر؛ نماد وحدت و اتحاد جهان اسلام/ از شلوغي بازار خاش تا دید و بازدیدهای عید فطر + تصاوير
گزارش تفتان ما از شکرانه عید فطر، حفظ وحدت مسلمانان؛

عيد فطر جلوه و نمادي از وحدت و اتحاد مسلمانان و نمایش اقتدار و همبستگی آنان و پاداش خدا به روزه داران است و همه مسلمانان در اقصی‌ نقاط جهان، اين روز با هر تفکر و اندیشه‌ای، آن را گرامی و مبارک می‌دانند.
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲:۲۲
عید فطر، تجلی شکرانه یک ماه بندگی و عبوديت پروردگار متعال است/ برگزاری نماز عید سعيد فطر شیعه و سنی در ۱۱ نقطه شهرستان خاش
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خاش:

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خاش گفت: عید فطر، تجلی شکرانه یک ماه بندگی و عبوديت پروردگار متعال است و نماز اين عيد بزرگ، همزمان با سراسر کشور در مکان‌های مختلف اين شهرستان برگزار مي شود.
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳:۰۴
گزارش تفتان ما از غذاهاي سنتي در آستانه عيد فطر؛

مردم جنوب سیستان و بلوچستان هر ساله در آستانه عيدسعيد فطر با پخت غذاهای محلی و سنتي به خصوص "پكوره" ضمن زينت بخشيدن به سفره هاي افطار، به استقبال اين عيد با سعادت مي روند.
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱:۰۱
روز جهاني قدس پایه‌گذار نابودی رژیم غاصب صهیونیستی است/ موشک‌باران داعش توسط سپاه پشتوانه رزمندگان مقاومت فلسطین است
امام جمعه شهرستان خاش در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته؛

امام جمعه شهرستان خاش گفت: روز جهاني قدس پایه‌گذار نابودی رژیم غاصب صهیونیستی است و حضور امروز در راهپيمايي روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و ایادی آنان بود.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵:۲۲
رژیم صهیونیستی غده سرطانی تشكيل شده از سوی انگلیس و آمریکاي جنايتكار است
بخشدار مرکزی خاش:

بخشدار مرکزی خاش در حاشیه مراسم راهپیمایی گفت: رژیم صهیونیستی غده سرطانی تشكيل شده از سوی انگلیس و آمریکاي جنايتكار است و بايد از صفحه روزگار محو شود.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰:۳۴
مديران و مسئولان خاش در راهپيمايي عظيم و مردمي روز قدس چه گفتند؟

مديران و مسئولان خاش با حضور در راهپیمایی روز قدس بیزاری، نفرت و خشم خود از رژیم کودک کش و ظالم صهیونیستی و حمایت‌ و پشتيباني کامل خود را از مردم مظلوم، بي گناه، بي دفاع و ستمدیده فلسطین اعلام کردند و گفتند تا آزادي قدس شريف دست از تلاش بر نمي داريم.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴:۴۶
مردم روزه دار خاش بار دیگر مظلومیت مردم بي گناه فلسطین را فریاد زدند/ لبیک خاشي ها به ندای رهبر انقلاب اسلامي
گزارش تفتان ما از خروش خاشي ها برای حذف غده سرطانی؛

مردم روزه‌دار خاش اعم از پير و جوان، زن و مرد، كودك و بزرگ، شيه و سني، روستايي و شهري بار ديگر در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان در اين هواي بسيار گرم با زبان روزه با حضور دشمن شكن و گسترده خود در راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور خشم و نفرت خود را از رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی اعلام کردند.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷:۲۳
هيچ اقدامي در خصوص انتقال صنوف آلاينده به شهرك كارگاهي ولايت شهرستان خاش صورت نگرفته است/ 240 پرونده واحد صنفی متخلف در خاش وجود دارد
رئيس اتاق اصناف شهرستان خاش و نماينده اتاق اصناف كشور در سيستان و بلوچستان:

رئيس اتاق اصناف شهرستان خاش و نماينده اتاق اصناف كشور در استان سيستان و بلوچستان گفت: متاسفانه چندین سال است که پیگیر انتقال صنوف آلاینده به شهرک كارگاهي ولايت شهرستان خاش هستیم اما به دلیل عدم همکاری برخی دستگاه های زیر ربط و عدم تخصیص اعتبار لازم این اقدام انجام نگرفته است.
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲:۵۰
اقدام موشکی سپاه به قلب داعش، مشت محکمی بر دهان استكبار جهاني بود/ اقتدار ایران، ثبات امنیت در منطقه است
گزارش تفتان ما از اقدام به موقع سپاه در حمله موشكي به داعش؛

عملیات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دل این گروهک تکفیری و حامیانش ترس و هراس عجیبی انداخته است و اين عمليات در حقيقت پاسخ مقتدرانه به گستاخی و ترقه‌بازی تروریست‌ها در تهران بود و توان دفاعی و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشت .
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴:۰۶