امروز: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

اوقات شرعی

پاسداران در تمام عرصه ها و ميدان هاي نبرد و ایثار عاشقانه درخشیدند/ پاسداران، خواب را از چشمان دشمنان گرفته اند

تکریم پاسداران در حقيقت تکریم ارزشها و ایثارگری است و نظام اسلامی ما در سایه اين تفکر و فرهنگ ناب احیا شده است و اين سبزپوشان سپاه انقلاب اسلامي عاشقانه در عرصه‌های نبرد و ایثار همچون خورشید فروزان درخشیدند.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶:۰۰
زنگ تبلیغات زودهنگام انتخابات شوراها در شهرستان خاش به صدا درآمد/ احضار ۲ كانديداي شوراي شهر خاش به‌اتهام تبلیغات زودهنگام مجازی
گزارش تفتان ما از تبلیغات زودهنگام کاندیداها در ماراتن شورا

با وجود فاصله 19 روزه مانده تا انتخابات شوراها اما زنگ تبلیغات زودهنگام و غیررسمی در برخی شهرهای استان سيستان و بلوچستان از جمله شهرستان خاش خیلی زود به صدا درآمده است و گروه‌های مختلف سیاسی، تبلیغات زیرپوستی خود را به‌صورت آشکار و پنهان آغاز كرده و به نوعی فضای اجتماعی و حتی مجازی شهرها را خیلی زود انتخاباتی کرده‌اند.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲:۵۸
سبك زندگي سالم بر سلامت روان افراد جامعه تاثير بسزايي دارد/ در هفته سلامت در شهرستان خاش چه گذشت؟
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش:

مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش گفت: سبك زندگي سالم بر سلامت روان افراد جامعه تاثير بسزايي دارد و اين سبک زندگی شرط پیشگیری و درمان بیماری‌های غیرواگیر است.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸:۱۸
هجوم ملخ ها به منازل مردم  جنوب شرق كشور/ جهاد كشاورزي: شرايط تحت كنترل است

ملخ ها به عنوان یک آفت مخرب نقش بسيار بزرگي در آسیب رساندن به محصولات کشاورزی دارند و شب گذشته میلیونها ملخ در روشنایی معابر و خیابانها به منازل و برخي از مزارع حمله کردند و اين ملخ هاي مزاحم و مهاجر، امسال زودتر از سالهای قبل روانه مزارع و مراتع تشنه اين استان شدند و بطوریکه این ملخ دیگر در این مناطق صاحبخانه شده و هزاران تن علوفه را می بلعد.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶:۳۲
وقتي كه حسن روحاني آلزايمر مصلحتي مي گيرد!/ تعطيلي ۸۰ درصد بنگاه هاي توليدي و افزايش ۸ ميليوني آمار بيكاري تنها دستاورد دولت يازدهم
بخش پنجم شوخي با رسانه ها؛

رسانه ها همیشه دارای فراز و نشيبهای مختلف و حواشی زیادی هستند كه پايگاه خبري تحليلي تفتان ما در آستانه انتخابات رياست جمهوري از اين پس با دستمایه شوخی و طنز خارج از قالب های خبری و تعاریف رایج ژورنالیستی به سراغ برخی از رسانه ها و جرايد كشور خواهد رفت و حرف ها و انتقاداتي را با زبان طنز به آن ها مي زند.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳:۱۹
سپاه پاسداران همزمان بارشد معنویت و نظامی کشور را از وجود بدخواهان بیمه کرده است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاش

سپاه پاسداران ایران از هرگونه تهدیدی چه داخلی و چه خارجی نهراسیده و با صلابت و اقتدار خود این کشور را از وجود بدخواهان بیمه کرده است.
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷:۰۰
همه تاييد شدند جزء يك نفر/ برگزاري متينگ هاي انتخاباتي در سايه غفلت مسئولان خاشي
آخرين خبرها از بررسي تاييد صلاحيت كاندايداي پنجمين دوره شوراي شهر خاش؛

پس از ارسال اسامي داوطلبان شوراي شهر خاش و نوك آباد جهت تاييد صلاحيت، شنيده ها حاكي از آن است كه از مجموع اين تعداد تنها يك نفر رد صلاحيت شده است.
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۳۳
تب و تاب گراني مرغ در خاش/ قیمت مرغ در شهرستان خاش همچنان پر می کشد
گزارش تفتان ما از گرانی قیمت مرغ و نارضایتی مردم؛

با وجود 37 مرغداری فعال در شهرستان خاش و برخورداری اين شهرستان از رتبه نخست تولید گوشت سفید در استان سيستان و بلوچستان اما قیمت مرغ در اين شهرستان همچنان پر می کشد و هر روز افزايش پيدا مي كند.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹:۳۳
توجه به قرآن كريم باعث ترویج امر به معروف و نهی از منکر در كشور مي شود/ حضور ۵ هزار دانش‌آموز سيستاني و بلوچستاني در مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله استاني
معاون فرهنگي و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان:

معاون فرهنگي و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: توجه به قرآن كريم باعث ترویج امر به معروف و نهی از منکر در كشور مي شود و اصلاح سبک زندگی نیازمند الگوسازی از رفتارهای قرآنی است.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷:۳۰
ایجاد روحیه خوداتکایی از مهمترين دستاوردهاي ارتش پس از انقلاب است/ ارتش در اوج اقتدار و آمادگي رزمي و دفاعي خود قرار دارد
فرمانده تيپ ۲۸۸ مستقل زرهي شهرستان خاش:

فرمانده تيپ 288 مستقل زرهي شهرستان خاش گفت: ایجاد روحیه خوداتکایی از مهمترين دستاوردهاي ارتش پس از انقلاب است و نیروهای ارتشی در عرصه‌های مختلف با حضور چشمگیر خود حامی انقلاب و ارزش‌های آن بوده‌اند.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲:۰۰