امروز: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

وقتی دلال بجای دولت خریدار گندم می شود/ واردات بی رویه دولت، کمر کشاورزان را شکست
گزارش تفتان ما از مشکلات گندم در بازار بورس؛

با وجود اینکه طرح خرید تضمینی گندم به عنوان حمایت از گندم‌کار در دستور کار دولت است اما دلالان مانند همیشه این محصول پر زحمت و با ارزش را با قیمت بسیار اندک خریداری می کنند و در بازار سیاه با قیمتی چند برابر به فروش می رسانند و گندم کاران از فعالیت گسترده دلالان در غفلت دستگاه‌های ناظر دولتی گله‌مند هستند.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶:۰۰
قاچاق انسان در محورهاي مواصلاتي سيستان و بلوچستان بازهم حادثه آفرید/ کشته و مجروح شدن ۲۳ نفر + تصاوير
وقتی رویای مهاجرت به ایران کابوس می شود؛

براساس آمار و اخبار بيشترين حوادث رانندگي ناشي از سرعت زياد، حمل مواد سوختي و اتباع بيگانه در محورهاي مواصلاتي زاهدان- خاش، خاش - سراوان و همچنین محورهای فرعی سراوان منتهی به مرز رخ می دهد كه در نهایت منجر به سوختن قاچاقچیان یا افراد بی گناه دیگر می شود و تلفات جاني و مالي بسياري را بر زمين ميگذارد.
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴:۴۷
طرح آمایش سرزمین نقشه راهی برای توسعه سیستان و بلوچستان است/ ضرورت ساماندهی و توسعه حمل و نقل ریلی و دریایی جنوب شرق
گزارش تفتان ما از پیشرفت سیستان و بلوچستان در گرو برنامه ریزی هدفمند

طرح آمایش سرزمین زمینه برنامه ریزی منطقه ای و استانی را به شکل بهتر فراهم می کند و این طرح نقشه راهی برای توسعه استان سیستان و بلوچستان است.
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰:۵۲
اکثر وزرای پیشنهادی دولت، امتحان خود را با عملکردی ضعیف پس داده اند
نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس:

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیران قبلی دولت دارای نقاط ضعف و قوت بوده اند گفت: اکثر وزرای جدید پیشنهادی دولت از دوره قبل بوده و امتحان خود را با عملکرد ضعیف شان پس داده اند لذا بهتر می بود که رئیس جمهور به وعده های داده شده عمل می کردند و افرادی توانمند را معرفی می کردند و در همین راستا مردم اهل سنت بعنوان حامیان دولت گلایه مندند.
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰:۵۵
دهستان سنگان خاش؛ مهد انار جنوب شرق كشور/ یاقوت سرخ از کمبود صنایع فرآوری در سيستان و بلوچستان رنج می برد
گزارش تفتان ما از انار، ميوه سرزندگی و جاودانگی

دهستان سنگان خاش؛ مهد توليد و كشت محصول انار در جنوب شرق كشور است که انار آن بسیار معروف و دارای کیفیت بالا و بسيار شيرين و خوشمزه است و یکی از محصولاتی است که قسمت زیادی از صادرات باغی جنوب شرق را به خود اختصاص داده اما متاسفانه همچنان ایجاد صنایع تبدیلی و فرآوری برای آن در استان مورد غفلت واقع شده است.
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸:۵۶
فاجعه دردناك میرزا اولنگ توسط استكبار جهاني انجام شده است/ مدعيان حقوق بشر بايد در مقابل بردگي دختران جوان و حوادث میرزا اولنگ واكنش نشان دهند
امام جمعه اهل سنت مسجد طوبی شهرستان خاش:

امام جمعه اهل سنت مسجد طوبی و معاون مدرسه دینی دارالهدی اسماعیل آباد شهرستان خاش گفت: فاجعه دردناك میرزا اولنگ توسط استكبار جهاني انجام شده و آمريكا همواره به دنبال اختلاف و جدايي در دنيا بوده است.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸:۵۰
مناسک حج؛ نشان دهنده ابهت اسلام به تمام دنیاست/ ماهواره و مواد مخدر دو توطئه شوم دشمنان برای تخریب بنیان خانواده های ایرانی است
امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش:

امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش گفت: حج از ارکان مهم اسلام بوده که در ایام انجام این فریضه بزرگ الهی ابهت اسلام به دنیا نشان داده می شود.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴:۰۷
وزیران پیشنهادی دولت باید اولویت کاری داشته باشند/ خبرنگاری شغلی حساس خطیر و مسئولیت‌پذیر است
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه های نماز جمعه این هفته؛

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: وزیران پیشنهادی دولت باید اولویت کاری داشته باشند و دولت باید برای تمام مشکلات اساسی مردم تلاش کند.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲:۱۵
قدرت موشکی و هسته‌ای ایران یک عظمت در دنیا محسوب می شود/توصیه‌های رهبر انقلاب، دستورالعمل اجرایی برای دولت دوازدهم است
امام جمعه شهرستان خاش در خطبه های نماز جمعه این هفته؛

امام جمعه شهرستان خاش گفت: قدرت موشکی و هسته‌ای ایران یک عظمت در دنیا محسوب می شود و نباید به کشورهای غربی به خصوص آمریکا متکی بود.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲:۵۰
تنها آرزوی معلول هنرمند خاشی دیدار با رهبر انقلاب اسلامی است
گزارش تفتان ما از مشقت زندگی بر روی ویلچر

معلول هنرمند ساکن در نصرت آباد شهرستان خاش که در زمینه شاعری، نواختن ساز موسیقی محلی و خوانندگی دست توانایی دارد و در وصف مقام معظم رهبری نیز اجراهای خوبی داشته، در آرزوی دیدار با معظم له است.
پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴:۲۸