امروز: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

اوقات شرعی

پاسداران در تمام عرصه ها و ميدان هاي نبرد و ایثار عاشقانه درخشیدند/ پاسداران، خواب را از چشمان دشمنان گرفته اند

تکریم پاسداران در حقيقت تکریم ارزشها و ایثارگری است و نظام اسلامی ما در سایه اين تفکر و فرهنگ ناب احیا شده است و اين سبزپوشان سپاه انقلاب اسلامي عاشقانه در عرصه‌های نبرد و ایثار همچون خورشید فروزان درخشیدند.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶:۰۰
زنگ تبلیغات زودهنگام انتخابات شوراها در شهرستان خاش به صدا درآمد/ احضار ۲ كانديداي شوراي شهر خاش به‌اتهام تبلیغات زودهنگام مجازی
گزارش تفتان ما از تبلیغات زودهنگام کاندیداها در ماراتن شورا

با وجود فاصله 19 روزه مانده تا انتخابات شوراها اما زنگ تبلیغات زودهنگام و غیررسمی در برخی شهرهای استان سيستان و بلوچستان از جمله شهرستان خاش خیلی زود به صدا درآمده است و گروه‌های مختلف سیاسی، تبلیغات زیرپوستی خود را به‌صورت آشکار و پنهان آغاز كرده و به نوعی فضای اجتماعی و حتی مجازی شهرها را خیلی زود انتخاباتی کرده‌اند.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲:۵۸
ایمان و امانت داري دو شاخصه مهم كانديدا است/ مناظره تلویزیونی بهترین راه شناخت کاندیداهاست
گزارش تفتان ما از ذبح فرد اصلح در پای قوم گرایی؛

ایمان و تقوا، عدالت، امانت داری، تخصص ، صبر و استقامت از مهمترین معیارهای یک فرد اصلح و كانديداي انتخابات است و کسانی که در نظام جمهوری اسلامی ايران مسئولیت می پذیرند باید با تمام وجود صداقت، تواضع ، اقدام و عمل به وعده ها و گفته ها را در دستور کار قرار دهند.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰:۰۰
نقش مهم شوراها در جهت جلب اعتماد مردم/ شوراها با تفکر صحیح سبب رونق شهرها می شوند
گزارش تفتان ما از شورای شهر زمينه ساز پيشرفت و توسعه هر شهر؛

شوراها موظفند در قبال حسن نیت و اعتماد مردم عزیز زمینه ای مناسب جهت همراهی مردم ایجاد کنند و از ایده ها و افکار عمومی به بهترین شکل در راستای تحقق اهداف مردم در جنبه های گوناگون بهره جویند.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵:۰۰
سبك زندگي سالم بر سلامت روان افراد جامعه تاثير بسزايي دارد/ در هفته سلامت در شهرستان خاش چه گذشت؟
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش:

مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش گفت: سبك زندگي سالم بر سلامت روان افراد جامعه تاثير بسزايي دارد و اين سبک زندگی شرط پیشگیری و درمان بیماری‌های غیرواگیر است.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸:۱۸
هجوم ملخ ها به منازل مردم  جنوب شرق كشور/ جهاد كشاورزي: شرايط تحت كنترل است

ملخ ها به عنوان یک آفت مخرب نقش بسيار بزرگي در آسیب رساندن به محصولات کشاورزی دارند و شب گذشته میلیونها ملخ در روشنایی معابر و خیابانها به منازل و برخي از مزارع حمله کردند و اين ملخ هاي مزاحم و مهاجر، امسال زودتر از سالهای قبل روانه مزارع و مراتع تشنه اين استان شدند و بطوریکه این ملخ دیگر در این مناطق صاحبخانه شده و هزاران تن علوفه را می بلعد.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶:۳۲
وقتي كه حسن روحاني آلزايمر مصلحتي مي گيرد!/ تعطيلي ۸۰ درصد بنگاه هاي توليدي و افزايش ۸ ميليوني آمار بيكاري تنها دستاورد دولت يازدهم
بخش پنجم شوخي با رسانه ها؛

رسانه ها همیشه دارای فراز و نشيبهای مختلف و حواشی زیادی هستند كه پايگاه خبري تحليلي تفتان ما در آستانه انتخابات رياست جمهوري از اين پس با دستمایه شوخی و طنز خارج از قالب های خبری و تعاریف رایج ژورنالیستی به سراغ برخی از رسانه ها و جرايد كشور خواهد رفت و حرف ها و انتقاداتي را با زبان طنز به آن ها مي زند.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳:۱۹
رهبر انقلاب خطاب به نامزدهای انتخابات: به مردم قول بدهید که برای بازکردن گره ها نگاهتان به بیرون از مرزها نباشد

به مناسبت سالروزبعثت پیامبرمکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص)،جمعی ازمسئولان نظام وسفرای کشورهای اسلامی بارهبرانقلاب دیدار کردند.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷:۲۵
جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبرانقلاب دیدار می‌کنند

به مناسبت سالروزبعثت پیامبرمکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص)،جمعی ازمسئولان نظام وسفرای کشورهای اسلامی بارهبرانقلاب دیدار می‌کنند.
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱:۱۶
مناسبت های زیست محیطی گامی در جهت ارتقای فرهنگ زندگی سالم/تخریب محیط زیست خیانت به نسل های آینده

آلودگی محیط زیست یکی از مهمترین معضلاتی است که بشر را با چالشهای جدی روبه رو کرده است و از آن جهت که نسل حاضر و آینده را بدلیل آلودگی های زیست محیطی با تهدیدی جدی مواجه ساخته است قابل اهمیت است.
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸:۱۰