امروز: جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

اوقات شرعی

حادثه­ دردناک آتش­‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر مایه­ اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است/مسئولان وظیفه­ فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند
پیام مقام معظم رهبری در پی حادثه ساختمان پلاسکو

رهبر معظم انقلاب در پیام خود ضمن بیان اینکه حادثه­ دردناک آتش­‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر مایه­ اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است، آورده‌اند: از همه مسئولان می‌خواهم همان‌گونه که در این چند ساعت، تلاش کرده­‌اند کار مجاهدانه­ خود را ادامه دهند و وظیفه­ فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند.
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۶:۵۲
يارانه فرزندان بي سرپرست به ۴ ميليون ريال افزايش خواهد يافت/  ۲ هزار و ۴۰۰ معلول در شهرستان خاش در انتظار دريافت خدمات هستند
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور:

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: به زودي يارانه 2 ميليون 750 هزار ريالي فرزندان بي سرپرست به چهارميليون ريال افزايش خواهد يافت.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹:۲۵
مردمی بودن مهمترین ویژگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر در شهرستان خاش است/ اجراي باشكوه و گسترده برنامه هاي دهه فجر پادزهري در مقابل تحريم هاي دشمنان
رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش:

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش گفت: مردمی بودن مهمترین ویژگی برنامه های گرامیداشت ايام الله دهه مبارك فجر در شهرستان خاش است و انقلاب اسلامي ايران برگرفته از بينش عميق توحيدي و مجاهدت هاي شهداي هشت سال جنگ تحميلي است.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴:۱۹
جان مردم؛ قربانی بی‌تدبیری مسئولان/ كشته و مجروح شدن ۱۳ نفر در حوادث ترافیکی ۲۴ ساعت گذشته در جاده هاي
وحشت تردد در جاده هاي سيستان و بلوچستان؛

توسعه راههای سيستان و بلوچستان همواره در صدر مطالبات و درخواست هاي مردم است، چرا که آمار کشته ها و زخمی ها در محورهای مواصلاتی روز به روز افزايش پيدا ميكند و این در حالی است که وعده ها در خصوص استانداردسازي در این محورها همچنان ادامه دارد و روزانه بسياري از هموطنان به دلیل نبود استانداردهای فنی مناسب و انحراف خودروها در جاده هاي مرگ اين استان قرباني به تدبيري مسئولان مي شوند.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲:۰۲
ناقوس انقراض شترداری به صدا درآمد/ طلای سفید بیابان ها درحال محو شدن
گزارش تفتان ما از آغاز یک بحران؛

صنعت شترداری در حال انقراض است و عدم توجه به پرورش اين دام با ارزش در كشور ايران، با وجود ظرفیت‌هاي موجود در این سرزمين، انسان را به یاد ضرب‌المثل معروف «شتر دیدی؛ ندیدی» می‌اندازد چرا كه صدای زیبای کاروان‌های شتر که با ساربان‌های خود به دل کویر می‌زنند، سکوت خشك بیابان‌های برخي از استان هاي كشور را در هم می‌شکند و اين كشور در این صنعت همچنان در مرتبه صفر قرار دارد.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵:۲۸
محور خاش - زاهدان به زودي دوبانده مي شود/ کشته شدن ماهانه ۲۰ نفر بر اثر تصادفات رانندگي در محور خاش – زاهدان + سند
پيگيري تفتان ما؛

پس از انتشار گزارش "ارابه مرگ" در جاده های غيراستاندارد سيستان و بلوچستان همچنان قربانی مي گيرد/ تنها 220 كيلومتر محور "دوبانده" و پیگیری خبرنگار تفتان ما در این خصوص علي كرد نماينده مردم شهرستان خاش در مجلس شوراي اسلامي به طور جد پیگیر این ماجرا شد.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۲:۲۶
۳۵ هزار کودک زیر ۵ سال خاشي علیه بیماری فلج اطفال واکسینه می‌شوند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش خبر داد؛

مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش و ارتقای سلامت شهرستان خاش گفت: با اجرای طرح واکسیناسیون فلج اطفال در اين شهرستان، 35 هزار كودك زیر پنج سال در برابر این بیماری واكسينه و ایمن می شوند.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷:۳۷
گزارش تفتان ما از پرسه مرگ در جاده هاي سيستان و بلوچستان؛

جاده هاي مواصلاتي خاش به زاهدان، سراوان و ايرانشهر كه از مهمترين جاده هاي جنوب شرق كشور محسوب مي شوند و در ورودي منطقه بلوچستان نيز قرار دارند متاسفانه به علت عرض كم، حجم ترافيك بسيار بالا و وجود آسفالت هاي غيراستاندارد و فرسوده، همواره جان بسياري از هموطنان را در سايه بي تدبيري مسئولان مي گيرد و تاكنون تنها مسئولان با شعارهاي رنگارنگ انتخاباتي به دنبال رفع اين مشكل بودند اما در عمل هيچ اقدامي انجام نشده است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸:۳۳
وحدت مهمترين درس مراسم تشيع آيت الله هاشمي رفسنجاني بود/ برخي خواص در مقابل بدعهدي هاي آمريكا خود را به خواب زده اند
امام جمعه شهرستان خاش در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته؛

امام جمعه شهرستان خاش گفت: وحدت مهمترين درس مراسم تشيع آيت الله هاشمي رفسنجاني بود و حضور گسترده مردم در تشییع پیکر هاشمی نشان از وحدت ملی بود.
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳:۰۰
150 هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های سطح شهر خاش آسفالت شد/ خیابان هایی که بعد از 30 سال رنگ آسفالت به خود گرفتند
شهردار خاش خبر داد؛

شهردار خاش گفت: 150 هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های سطح اين شهر آسفالت شد كه این میزان نسبت به سال هاي گذشته 100 درصد افزايش داشته است.
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹:۴۴