امروز: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

اوقات شرعی

هر كس كشور و امنيتش را دوست دارد سر صندوق راي حاضر شود
عكس نوشته؛

مجموعه عکس نوشته های «هر كس كشور و امنيتش را دوست دارد سر صندوق راي حاضر شود» كه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با كارگران است، را در در پایگاه خبری تحليلي تفتان ما مشاهده كنيد.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰:۰۵
عكس نوشته/ امروز مشكل اسلام در تسلط اقتصاد و سياست غرب بر اوست

مجموعه عکس نوشته های «امروز مشكل اسلام در تسلط اقتصاد و سياست غرب بر اوست» كه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با قاريان و حافظان قرآن است، را در در پایگاه خبری تحليلي تفتان ما مشاهده كنيد.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲:۰۰
عكس نوشته/ آقايان نامزدهاي انتخابات نبايد براي توسعه اقتصادي نگاهشان به بيرون از مرزها باشد

مجموعه عکس نوشته های «آقايان نامزدهاي انتخابات نبايد براي توسعه اقتصادي نگاهشان به بيرون از مرزها باشد» كه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان نظام است، را در در پایگاه خبری تحليلي تفتان ما مشاهده كنيد.
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶:۱۸
مرحله استاني سی ‎و پنجمين دوره مسابقات بزرگ قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان در خاش از نگاه لنز دوربين

مرحله استاني سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان با حضور شركت كنندگاني از شهرستان های خاش و بخش نوک آباد، سراوان و بخشهای جالق و بم پشت، مهرستان و سیب سوران به ميزباني شهرستان خاش در سرسرای اجتماعات اردوگاه دره گل تفتان اين شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷:۳۱
گزارش تصویری/ نمایش اقتدار نیروهای مسلح در خاش
همزمان با روز ارتش؛

نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شهرستان خاش با صلابت و افتخار گوشه ای از اقتدار خود را با برگزاري رژه خودرويي و پياده به نمایش گذاشتند.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲:۰۰
گزارش تصويري/ همت اردوهای جهادی در دلِ محرومیت روستاهاي خاش

اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی از مناطق محروم و روستایی و با حضور جوانان بسيجي شهرستان خاش در حال اجراست و اين اردوهاي جهادي تا پايان امسال 60 واحد مسكوني با زيربناي 3 هزار متر و با اعتباري بالغ بر ده ميليارد و 500 ميليون ريال در روستاهاي اين شهرستان احداث خواهند كرد.
دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰:۴۲
گزارش تصویری/ ورودی شهر خاش در استقبال از مسافران نوروزی

آئین استقبال از نخستین مسافران نوروزی در کمپ هاي راهنمايي، سلامت، استقبال و پذيرايي جمعيت هلال احمر و بخشداري مركزي خاش جنب پليس راه خاش و ورودي اين شهرستان برگزار و از مهمانان و مسافران نوروزي در اين كمپ به گرمي پذيرايي مي شود.
جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹:۱۳
گزارش تصويري/ برپایی محافل انس با قرآن در منازل شهروندان خاشي
در ابتداي سال جديد؛

در ابتداي سال جديد و عيدنوروز و به منظور افزايش خير و بركت در زندگي، محافل انس با قران كريم(طرح خانه به خانه) به همت شهروندان خاشي در نقاط مختلف اين شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸:۲۴
اهداء ۳ هزار جفت كفش و پوشاك شب عيد به خانواده هاي نيازمند خاشي از نگاه لنز دوربين
دو قدم مانده به عيد؛

خيريه بنت الحسين(ع) شهرستان خاش و كميته امداد امام خميني(ره) بخش نوك آباد همانند هرساله و به ‌منظور کمک و دستگیری از افراد نیازمند، امسال نيز در اقدامي تحسين برانگيز، 3 هزار جفت كفش، پوشاك و لباس شب عيد به خانواده هاي نيازمند و بی‌بضاعت اين شهرستان اهداء كردند.
یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱:۲۴
2 مدرسه تازه تاسيس، جايگزين مدارس كپري در روستاهاي بخش مركزي خاش شد/ مشاركت كارخانه سيمان خاش در امر مدرسه سازي بسيار ضعيف است
به همت خيرين يزدي؛

بخشدار مركزي خاش گفت: به همت جمعي از خيرين يزدي مقيم اين شهرستان 2 مدرسه در روستاهاي شريف آباد گرتوره و نبي آباد دشت رباط با اعتبار 430 ميليون ريال احداث و به بهره برداري رسيد.
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۵۴