امروز: دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

اوقات شرعی

گزارش تصویری/ ورودی شهر خاش در استقبال از مسافران نوروزی

آئین استقبال از نخستین مسافران نوروزی در کمپ هاي راهنمايي، سلامت، استقبال و پذيرايي جمعيت هلال احمر و بخشداري مركزي خاش جنب پليس راه خاش و ورودي اين شهرستان برگزار و از مهمانان و مسافران نوروزي در اين كمپ به گرمي پذيرايي مي شود.
جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹:۱۳
گزارش تصويري/ برپایی محافل انس با قرآن در منازل شهروندان خاشي
در ابتداي سال جديد؛

در ابتداي سال جديد و عيدنوروز و به منظور افزايش خير و بركت در زندگي، محافل انس با قران كريم(طرح خانه به خانه) به همت شهروندان خاشي در نقاط مختلف اين شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸:۲۴
اهداء ۳ هزار جفت كفش و پوشاك شب عيد به خانواده هاي نيازمند خاشي از نگاه لنز دوربين
دو قدم مانده به عيد؛

خيريه بنت الحسين(ع) شهرستان خاش و كميته امداد امام خميني(ره) بخش نوك آباد همانند هرساله و به ‌منظور کمک و دستگیری از افراد نیازمند، امسال نيز در اقدامي تحسين برانگيز، 3 هزار جفت كفش، پوشاك و لباس شب عيد به خانواده هاي نيازمند و بی‌بضاعت اين شهرستان اهداء كردند.
یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱:۲۴
2 مدرسه تازه تاسيس، جايگزين مدارس كپري در روستاهاي بخش مركزي خاش شد/ مشاركت كارخانه سيمان خاش در امر مدرسه سازي بسيار ضعيف است
به همت خيرين يزدي؛

بخشدار مركزي خاش گفت: به همت جمعي از خيرين يزدي مقيم اين شهرستان 2 مدرسه در روستاهاي شريف آباد گرتوره و نبي آباد دشت رباط با اعتبار 430 ميليون ريال احداث و به بهره برداري رسيد.
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۵۴
گزارش تصويري/ آيين افتتاحيه سومين جشنواره بين المللي نوجوان خوارزمي در شهرستان خاش
در راستاي كمك به تحقق اقتصادمقاومتي؛

سومين جشنواره بين المللي نوجوان خوارزمي با هدف پرورش خلاقیت و نوآوری دانش آموزان و دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نيز با محوریت انجام امورات آزمایشگاهی، مسابقات ایفای نقش زبان انگلیسی، مسابقات ادبی، پژوهش های علمی و ادبی، دست سازه و کارآفرینی با حضور جمعي از مسئولين، فرهنگيان و دانش آموزان در محل پژوهش سرای دکتر حسابی شهرستان خاش افتتاح و به نمايش گذاشته شد.
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷:۱۹
يكي از اهداف تدريس درس آمادگي دفاعي؛ پيشرفت علمي همراه با آمادگي رزمي است
يكي از راويان جنگ و سرمربي درس آمادگی دفاعی خاش:

يكي از راويان جنگ و سرمربي درس آمادگی دفاعی شهرستان خاش گفت: يكي از اهداف تدريس درس آمادگي دفاعي؛ پيشرفت علمي همراه با آمادگي رزمي است چرا كه در عصركنوني و با توجه به شرايط موجود بايد آمادگي ما هم در عرصه نظامي و هم در عرصه علمي باشد.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹:۵۳
گزارش تصويري/ عمليات روكش و آسفالت 200 هزار مترمربع از معابر عمومي خاش در آستانه سال جديد
در جهت رفاه حال شهروندان؛

در راستای تأمین رفاه حال، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان و با توجه به مشكلات تردد و درخواست شهروندان و كسبه مبني بر مستعمل و فرسوده شدن آسفالت برخي از معابر و خيابان هاي شهرستان خاش، آسفالت اساسي اين معابر در دستور كار شهرداري اين شهرستان قرار گرفت و از ابتداي امسال تا پايان سال افزون در مجموع 200 هزار متر مربع از معابر اين شهرستان آسفالت مي شود.
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹:۵۱
دوچرخه سوار ایرانگرد وارد شهرستان خاش شد/ دوچرخه سوار جهانگرد: تلاش مي كنم تا فرمان رهبر انقلاب در راستاي ترويج فرهنگ ورزش هاي همگاني را محقق كنم + تصاوير
با هدف گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدافع حرم؛

محمد آقا میربابایی دوچرخه سوار ایرانگرد بابلسری به شهرستان خاش وارد شد و مورد استقبال مسئولين قرار گرفت.
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۳:۵۴
گزارش تصويري/ تجليل از ۲۲ خانواده شاهد و ايثارگر شهرستان خاش

در راستای اجرا و تأمین منویات مقام معظم رهبری و تکریم خانواده معظم شهدا و ايثارگران از 22 خانواده شاهد و ايثارگر ساكن در شهرستان خاش با حضور جمعي از مسئولان شهرستاني و استاني در مدرسه شاهد حضرت فاطمه الزعرا(س) اين شهرستان تجليل و قدرداني شد.
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۰۸
دبستان تخریبی و نا ایمن وحدت در محله قلندرزهی های خاش نیازمند توجه مسئولان و خیران/ نگاه نا مهربان دولت به حاشیه و محله بسیار قدیمی شهر خاش/ بی مهری ادارات کل آموزش و پرورش و تجهیز و نوسازی مدارس به مطالبات مردم برای ساخت و تجهیز این مکان قدیمی آموزشی

بی مهری های مسئولان در دولت تدبیر و امید و عدم توجه مدیران ادارات کل آموزش و پرورش و تجهیز و نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان به مطالبات مردم برای ساخت و تجهیز مدرسه سبب گلایه مندی مردم شده و به شدت در انتظار یاری رساندن خیران هستند.
پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵:۴۱