امروز: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

خبرنگار موفق در انعکاس رویدادها بی طرفانه عمل می کند
یادداشت بمناسبت روز خبرنگار/

خبرنگار موفق همیشه در انعکاس رخدادها بی طرفانه عمل می‌کند و علاوه بر این یک خبرنگار باید همواره در کسب اعتماد و اعتمادسازی بین خبرنگار، منابع خبری و مردم خود تلاش می کند.
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸:۲۷
عملکرد ضعیف مسئولان دولت تدبیر نگاه حمایتی هوادارانشان را در سیستان و بلوچستان ۳۶۰ درجه تغییر داد
گزارش خبری؛

برنامه ریزی ها و عملکرد ضعیف مسئولان دولت تدبیر و امید نگاه مردمان و هوادارانشان در منطقه مرزی سیستان و بلوچستان را 360 درجه تغییر داده است.
دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸:۴۴
خدمت به روستاي نصرت آباد خاش؛ تعدیل یا تسکین التهاب زخم حاشیه نشینی/ حاشیه نشینی؛ زخمي بر پيكر سلامت شهري است
گزارش تفتان ما از پدیده زشت حاشیه نشینی در خاش؛

حاشیه نشینی یکی از مشکلات دامنگیر امروز شهرهاست که در شهرستان خاش با رشد فزاینده ای همراه بوده و جمعيت بسيار زياد این شهر را به خود اختصاص داده است و روستاي نصرت آباد اين شهرستان نيز هر روز با اين معضل و پديده بسيار زشت دست و پنجه نرم مي كند.
جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸:۱۸
کارشکنی تازه عربستان در سفر معنوي حج/ سرانجام صدور ويزاي حج 96 به كجا مي رسد؟
گزارش تفتان ما از سياسي بازي سفر حج؛

عربستان در ادامه سیاست‌های تبعیض آمیز خود در اعطای روادید حج برای افراد متقاضی از کشورهای مختلف، محدودیت‌هایی برای صدور روادید خصوصاً براي كشور ايران اسلامي اعمال کرده که با اعتراض شدیدی همراه بوده و اين كشور مسائل سياسي را فداي مسائل مذهبي و ديني كرده است.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳:۴۷
جای خالی دختران سيستاني و بلوچستاني در پشت ميزهاي مدیریتی/ دشمن به دنبال بی تفاوت کردن دختران نسبت به موضوع حجاب است
گزارش تفتان ما از دختران امروز؛ مادران فردای جامعه

دختران امروز، مادران و مسئولين فردا هستند، اما آنچه دختران جوان را دلسرد می‌کند، عدم توجه به جایگاه شغلی و یا بهتر بگویم عدم کسب صندلی‌های مدیریتی است و متأسفانه در استان سيستان و بلوچستان این موضوع پررنگ‌تر است و دختران جوان را در پست‌های مدیریتی نمی‌بینیم و به‌نوعی شاید همان دیوارهای شیشه‌ای که بسیاری از آن صحبت می‌کنیم، برای دختران جوان و موفق ما بسیار پررنگ‌تر است.
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰:۵۶
توزیع مواد مخدر توسط دولت؛ حرکت روی لبه تیغ/ دود مواد مخدر به چشم مردم و سود فروش به جيب دولت مي رود
گزارش تفتان ما از توزيع مواد مخدر بعد از 40 سال

توزیع مواد مخدر توسط دولت را به جرأت می‌توان مهمترین طرح اجتماعی در 35 سال اخیر دانست، طرحی که اجرای آن مانند حرکت روی لبه تیغ است و کوچکترین لغزشی در اجرای آن به قیمت از دست رفتن تمام ثمراتش می‌شود و دود آن به چشم مردم و سود فروش به جيب دولت مي رود.
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶:۴۶
برجام بر سر دوراهی؛ منافع ملی یا حزبی!/  دستاورد «تقریبا هیچ» برجام براي ملت ايران
گزارش تفتان ما از برجام؛ نمادی از ناکارآمدی دولت تدبير

تيم مذاكره كننده دولت در مذاكرات 5+1 كه يك روز با استراتژي لبخند و جيك جيك مستانشان به سراغ ميز مذاكره رفتند و انتقادات و تذكرات دلسوزان ايران اسلامي را با برچسبهاي مانند بي سوادها، دلواپسان، بی‌شناسنامه‌ها و غيره جواب می‌دادند و حال بعد از 2 سال از گذشت اين مذاكره برجام سر دوراهي منافع ملي مانده و وزارت خارجه اين منافع را فداي مسائل حزبي و جناحي كرده است.
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲:۵۹
درسی که «جمعه خشم» به صهیونیست‌ها داد/ گزینه «سازش» محکوم به شکست است
انتفاضه ادامه دارد؛

مردم فلسطین با خروش علیه صهیونیست‌ها در روز «جمعه خشم» نشان دادند که انتفاضه هیچگاه متوقف نشده و خیزش عظیم مردمی در قدس اشغالی این پیام را به صهیونیست‌ها ارسال کرد که تا زمانی که فلسطین زنده است، انتفاضه نیز ادامه دارد و تعطیل‌بردار نیست.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱:۱۹
حضرت زينب(س) پرچمدار عفاف و حجاب در اسلام است

حضرت زینب (س) نمونه کامل حمایت از حق و مبارزه با باطل بود که از دیدگاه ایشان زن زاهدی گوشه‌نشین نیست که تسبیح به دست گیرد و از دنیا و اهل آن دوری گزیند، بلکه مجاهدی است که در انس با خداست و روح خود را جنبه الهی زده و به جنگ با هر که رنگ کفر و ظلم و تعدی دارد، برخاسته است.
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶:۴۰
حجاب و عفاف در فرهنگ مسلمانان ریشه دارد

ترویج فرهنگ عظيم حجاب و عفاف در جامعه مانع افزایش ناهنجاری های اجتماعی می شود و حجب و حیا در آداب و آموزه های دینی مسلمانان ریشه دارد و بايد اين فرهنگ همواره حفظ شود.
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۰۰