امروز: جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

اوقات شرعی

بخش كشاورزي؛ تجلي اقتصادمقاومتي/ مصاديق اصلي اقتصادمقاومتي در بخش كشاورزي چيست؟
گزارش تفتان ما از رابطه مستقيم اقتصاد مقاومتی و بخش کشاورزی؛

شهرستان خاش با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل ها، به رنگين كمان كشاورزي سيستان و بلوچستان معروف است و لذا اجراي سياست هاي طرح اقتصادمقاومتي مي تواند در بخش كشاورزي بسيار اثرگذار باشد و اين طرح، در حقيقت يك اقتصاد پويا و روان است كه بايد مسئولان با به كارگيري طرح هاي نوين، زمينه را جهت پايداري اقتصادمقاومتي خصوصاً در بخش كشاورزي فراهم كنند.
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۵۰
راز ناکامی برجام لابه‌لای یک کتاب خاطرات
یادداشت/ محمد ایمانی

اگر ایران به نحوی تحولات منطقه را مدیریت کرد که آمریکا مثلاً از تحولات سوریه حذف شد، در مقابل، دولت رو به پایان و بی‌دستاورد آمریکا، برجام را بزرگترین دستاورد خود برای مهار بخشی از قدرت فزاینده ایران می‌داند.
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴:۳۹
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!

خودتان نظر دهید که دشمنان بیرونی با دریافت پیام‌هایی همچون «اگر برجام نبود، حداکثر می‌توانستیم حقوق کارمندانمان را بدهیم»! از سوی مسئولان اجرایی کشورمان چه قضاوتی درباره ما خواهند داشت؟ و چه برخوردی علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم آن در پیش خواهند گرفت؟!
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲:۵۹
برادرت«قاسم» همچنان به گوش است

این‌همه کانال، هیچ‌کدام برای ما «کمیل» نمی‌شود! کمیل را با های‌های اشک می‌خواندند بچه‌های کربلای 5 و والفجر 8 و خیبر و بدر! هان ‌ای کسانی که دنبال مرد می‌گردید! هان ‌ای کسانی که دنبال جرعه‌ای آسمان می‌گردید! شب‌های کربلای 5 پر از ستاره بود! و هنوز هم پر از ستاره است!
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶:۲۶
تخريب نهاد و بنيان اصلي خانواده هدف اصلي انگليس/ امروز فصل مشترك تمام شبكه هاي فارسي زبان ماهواره؛ همان اقدام رضاخان يعني ترويج فرهنگ برهنگي است
گزارش تفتان ما از چکمه های جدید رضاخانی؛

انگليس همواره در پي تخريب و نابود سازي بنيان و نهاد اصلي خانواده است و رضاخان رفت اما انگلیسی که طرح کشف حجاب را بنا کرد جایگزینی برای رضاخان دارد و شبکه های من و تو، بی بی سی فارسی و حدود دویست شبکه فارسی زبان خارجی، رضاخان های امروز ما هستند.
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸:۰۰
تجربه اقتصاد مقاومتی

اقتصاد مقاومتی به کشورهای دنیا بخصوص مظلومین و مستضعفین می‌آموزد که زندگی و حیات بدون استکبار و آمریکا نه‌تنها امکان‌پذیر است، بلکه شرط حیات عزتمندانه نیز هست.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲:۳۳
جوان‌ها؛ ضامن آینده سینمای دفاع مقدس
یادداشت/ جمال شورجه

جشنواره فیلم فجر همانطور که از نام آن پیداست در دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود؛ برای همین نیاز است که در این ایام و در شان این دهه و انقلاب و دوران دفاع مقدس، فیلم‌هایی با این مضامین در جشنواره فجر حضور داشته باشد.
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸:۰۶
تیغ زنجیره‌ای‌ها بر چهره مردمی 9 دی
یادداشت/ رحیم زیادعلی

چگونه است که برای فلان حادثه یا بهمان موضوع نه چندان مهم ویژه‌نامه‌های چند ده صفحه‌ای رنگی چاپ و منتشر می‌کنند، اما همچنان می‌کوشند خیزش مردمی 9 دی را نبینند یا به تیغ سانسور بسپارند.
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵:۱۶
۹ دی حماسه ای برای نمایش وحدت و یکپارچگی/ مردمان مرزنشین سیستان و بلوچستان همگام با توده های ملت در ۹ دی ۸۸ و سالهای قبل و بعد از آن نشان داده اند که در اوج بیداری و آگاهی و بصیرت قرار دارند
یادداشت تفتان ما/ به قلم محمدامین میربلوچزهی

حماسه 9 دی فرصتی ارزشمند برای نمایش وحدت و یکپارچگی اقشار مختلف مردم و عرصه ای شگفت برای حفظ آرمانهای بلند اسلام و انقلاب اسلامی است. در 9 دی 88 زمینه برای استحکام و قوت اسلام و ماندگاری ایران سربلند فراهم شد.
پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶:۳۹
9 دی نباید فراموش شود

9 دی از آن روزهای تاریخ است که نباید فراموش شود.
پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۳:۰۳