۰

مسابقات فوتسال جام شهدای طلاب دلگان برگزار می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان دلگان گفت: مسابقات فوتسال جام شهدای طلاب دلگان با حضور ورزشکاران طلاب و سایر تیم‌ها در اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.
مسابقات فوتسال جام شهدای طلاب دلگان برگزار می‌شود
به گزارش سرویس سيستان و بلوچستان تفتان ما، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، حامد فکور اظهار داشت: مسابقات فوتسال جام دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان دلگان با قهرمانی تیم سپاه این شهرستان به پایان رسید، فینال این مسابقات بین دو تیم چاه کیچی و ناحیه سپاه دلگان برگزار که در نهایت تیم سپاه به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات معرفی شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلگان افزود: این مسابقات با حضور 11 تیم در 3 گروه 4 تیمی در دهه فجر انقلاب اسلامی و به همت هیأت فوتبال شهرستان دلگان برگزار شده است که تیم سپاه و چاه کیچی و هلال احمر به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
حامد فکور هدف از برگزاری مسابقات ورزشی مسابقات فوتسال در دهه فجر را گرامی داشت این ایام عنوان و تاکید کرد: ترغیب جوانان به سمت ورزش، ترویج روحیه ورزش، تحرک در جامعه، سرگرمی و دوری قشر جوان و نوجوان از سمت اعتیاد از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات بوده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلگان با اشاره به اینکه اینگونه مسابقات به صورت دوره‌ای و در همه فصول برگزار می‌شود، بیان کرد: مسابقات فوتسال جام شهدای طلاب دلگان با حضور ورزشکاران طلاب و سایر تیم‌ها در اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳
کد مطلب: 427192
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *