۰
یاداشت یک بانوی بسیجی بوشهری

چادرم ارثیه حضرت زهراست؛ قدمی از اصولم عقب نمی‌نشینم

ما پرچمداران انقلابیم، ما سبک زندگی را به معنا و مفهموم اصیلش به جهانیان مخابره می‌کنیم و من به عنوان یک بانوی مسلمان ایرانی چادرم را از مادرم حضرت زهرا و صبرم را ازحضرت زینب کبرا به ارث برده ام.
چادرم ارثیه حضرت زهراست؛ قدمی از اصولم عقب نمی‌نشینم
به گزارش سرویس مذهبي تفتان ما"ندا آبادی" بانوی بسیجی استان بوشهر در یادداشتی که به ساحت بانوان آزاده و پاک دامن سرزمین‌مان هدیه کرده است، می‌نویسد: چه ساده سال‌ها از کنار مفهوم عمیق این جمله گذشته‌ایم و در ژرفای معنای آن فرو نرفتیم. قیام سرخ عاشورا با علمداری عمه سادات تداوم پیدا کرد و پیام مظلومیت آن را بانویی با صوت حیدری به گوش جهانیان رساند.
باوجود گذشت مدت مدیدی از این واقعه می‌بنیم پیام آن هرروز فراگیرتر می شود و این چیزی جز معجزه کلام بانوی صبور کربلا نیست.
بانویی که ایستاد و گفت حسین زنده است و راهش شریان عبور آزادمردان جهان خواهد شد؛ بانویی که فریاد زد من زنده‌ام که راهش را فریاد بزنم برگوش یزید و یزدیان؛ بانویی که الگوی تمام بشیریت است صلابتش،اقتدارش و صبرش.
بانویی که فاطمه دوم است و فاطمی، فاطمیون را به این راه می‌خواند، راهی که سال‌ها بعد امثال معصومه آباد در بند اسارت در دست رژیم بعثی آن را ادامه دادند و ثابت کردند وارث معجر حضرت زینب سلام الله علیه هستند.
 "معصومه آباد" این بانوان آزاده در دست دژخیمان اسیر بود و به ما درس داد و اکنون در عاشورای امروز کربلای جهان ماییم که باید راهشان را ادامه دهیم و فریادمان را بر سر یزیدیان سردهیم.
ما پرچمداران این انقلابیم، باید نماد هویت سرزمینمان باشیم ما زنده‌ایم تا سبک زندگی را به معنا و مفهموم  اصیلش به جهانیان مخابره کنیم و من به عنوان یک بانوی مسلمان ایرانی که چادرم را از مادرم حضرت زهرا و صبرم را از عمه سادات حضرت زینب کبری به ارث برده‌ام از همین نقطه جهان به تمام جهانیان اعلام می‌کنم زنان سرزمینمان همانطور که سال‌ها ثابت کرده‌اند به قیمت از دست دادن جان و مال و فرزند و شوهر و دیگر خویشان و یا حتی اسارت مردانه به پای این آرمان ایستاده‌اند و تا ظهور منجی عالم بشریت حتی یک قدم از اصولشان عقب‌نشینی نخواهند کرد.
ما تا زنده‌ایم زینب‌وار در صحنه می‌ایستیم و برای انقلابمان علمداری می‌کنیم.
چه زیبا فرمود آن شهید: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کار زینبی کنند وگرنه یزیدیند.
انتهای پیام/بسیج
پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب: 435264
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *