۰

حدادی: انتظار داشتم رکورد ۶۵ متر را بزنم/ هزینه‌های جراحی‌ام هنوز پرداخت نشده است

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: انتظار از خودم بالا بود و فکر می‌کردم رکورد ۶۵ متر را در اولین مسابقه‌ام بعد از المپیک و عمل جراحی بزنم.
حدادی: انتظار داشتم رکورد ۶۵ متر را بزنم/ هزینه‌های جراحی‌ام هنوز پرداخت نشده است
به گزارش سرویس ورزشي تفتان ما،احسان حدادی پس از قهرمانی در مرحله اول لیگ طلایی دو و میدانی اظهار داشت: خدا را شکر مسابقه خوبی بود اما توقع از خودم بیشتر بود. فکر می‌کردم رکورد 65 متر را می‌زنم اما به‌هرحال نشد، یک مقدار هم باد تأثیر گذاشت، اما در مجموع بعد از عمل جراحی و چندین ماه دوری در اولین مسابقه رکورد 62.5 متر خوب بود.
وی در مورد رقیبانش گفت: نفر دوم نزدیک 59 متر پرتاب کرد و به نظرم خوب بود. آنها هم تمام تلاش خودشان را انجام دادند، اما توقع من از خودم بیشتر بود.
ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران در مورد اینکه چرا حداقل یک مسئول از فدراسیون در مسابقه حضور نداشت، گفت: شاید در زمین دیگری بودند، اما فکر می‌کنم در آخرین پرتاب آمدند. اشکال ندارد شاید هم فکر کردند ما مصدوم هستیم و نیامدند.
حدادی در مورد برنامه‌هایش برای بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: با شروع مسابقات در تهران تمرین خواهم کرد و امیدوارم بتوانم آنجا با یک رکورد خوب به مدال برسم.
وی در مورد اینکه حمایت‌های فدراسیون دوومیدانی چگونه است، اظهار داشت: تا اینجای کار حمایت کرده‌اند و به برنامه‌هایی که داشتیم، نه نگفتند.
نایب قهرمان پرتاب دیسک لندن با اشاره به اینکه هزینه‌های جراحی‌ام تاکنون پرداخت نشده است، افزود: فدراسیون سهم خودش را در مورد هزینه‌های عمل پرداخت کرده است اما کمیته ملی المپیک وزارت ورزش هنوز کاری نکرده‌اند و باید از خودشان بپرسید.
انتهای پیام/فارس
دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 438120
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *