۰

طباطبایی: استقلال خوب بازی نکرد؛‌خوب گل زد/ قبل از پرداختن به حریفان آسیایی به ضعف‌های خودمان بپردازیم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: در بازی دیروز به جای اینکه بگوییم استقلال خوب بازی کرد باید بگوییم خوب گل زد.
طباطبایی: استقلال خوب بازی نکرد؛‌خوب گل زد/ قبل از پرداختن به حریفان آسیایی به ضعف‌های خودمان بپردازیم
به گزارش سرویس ورزشي تفتان ما،در مورد پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل سپاهان گفت:‌ در بازی دیروز به جای اینکه بگوییم استقلال خوب بازی کرد باید بگوییم خوب گل زد یک بخش از این گل‌ها را مدیون اشتباهات سپاهان بودیم البته نباید ارزش‌های استقلال را نادیده بگیریم. در نیمه دوم یک بازی بی‌روح را مشاهده کردیم در شرایطی که استقلال راحت می‌توانست به روند خوب خود ادامه دهند یازده نفر بازیکن استقلال در پشت توپ و در حال دفاع بود.
وی افزود: شاید باید به این نوع بازی عادت کنیم. شفر در مصاحبه‌اش گفته بود استقلال ۱۱ نفره خوب دفاع می‌کند او باید بداند استقلال تیم کوچکی نیست ما تیمی بودیم که ۱۱ نفره خوب حمله می‌کردیم الان استقلال در فاز حمله دچار مشکل است. ما امروز پیروزی خوبی به دست آوردیم اما این ملاک ما نیست. در این هفته‌ها با تیم‌هایی بازی کردیم که خیلی نمی‌توانند عیار ما را مشخص کنند. سپاهان پتانسیل بالایی دارد ولی از لحاظ روحی، فنی و تاکتیکی دچار مشکل است برخی از بازیکنان این تیم امروز برای خودشان بازی می‌کردند.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا او معتقد است که نباید با یک پیروزی پرگل خیال کرد مشکلات برطرف شده است، گفت: استقلال در بحث دفاعی خوب شده اما هنوز فشار چندانی را متحمل نشده است سپاهانی که امروز با استقلال بازی کرد مشکلات زیادی داشت. به هر حال باید منتظر دیدارهای آینده باقی ماند. 
وی در مورد هم گروهی استقلال در لیگ قهرمانان با تیم‌های الهلال عربستان، الریان قطر و تیمی که در پلی‌آف مشخص خواهد شد، اظهار داشت: فکر می‌کنم بیشترین سختی کار در مورد خود استقلال است. استقلال باید خودش را درست کند و ضعف اصلی آنجا است. ما ابتدا باید مشکلاتی که خودمان داریم را حل کنیم و بعد به حریفان بپردازیم.
طباطبایی در مورد اینکه مشکل استقلال چیست، عنوان داشت: استقلال در ساختار حمله مشکل دارد این نوع بازی استقلال نیازمند ویژگی خاصی است که الان در تیم نمی‌بینم.
وی در مورد اینکه منظورش چه ویژگی‌است، گفت: استقلال ویژگی سرعت ندارد سرعت استقلال بسیار پایین است.
طباطبایی در مورد اینکه آیا استقلال باید به فکر مهاجمان جدیدی باشد، گفت: استقلال دچار تغییر و تحولات می‌شود بدون شک یک عده‌ از بازیکنان مورد توجه شفر نیستند برخی از بازیکنان می‌روند و عده‌ای جدید جذب می‌شوند باید دید در خط حمله چه جابجایی صورت می‌گیرد.
وی در پایان گفت: باید به استقلال فرصت داد. شفر دائم می‌گوید تیمش از لحاظ بدنی و تاکتیکی مشکل دارد اما او زمان کمی هدایت استقلال را برعهده نداشته است حداقل باید مشکل بدنی تیم حل می‌شد و کم کم از لحاظ تاکتیکی به هدف اولیه می‌رسید به هر حال صبر می‌کنیم تا ببینیم وضعیت استقلال به چه شکلی رقم خواهد خورد.
انتهای پیام
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب: 450855
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *