۰
عضو كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي:

برخي مدارس سيستان و بلوچستان از حداقل امكانات محروم هستند/ دولت اصلا توجهي به مسئله آموزش در اين استان محروم ندارد

نماینده مردم شهرستان خاش و عضو كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: برخي مدارس سيستان و بلوچستان از حداقل امكانات محروم هستند و اين مسئله مانع از رشد و پيشرفت در اين استان شده است.
برخي مدارس سيستان و بلوچستان از حداقل امكانات محروم هستند/ دولت اصلا توجهي به مسئله آموزش در اين استان محروم ندارد
علی کرد در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: برای حل مشکلات آموزشی بايد همه ما دغدغه داشته باشیم و دلسوزانه کار کنیم.

وي افزود: برنامه ریزی ها باید به گونه اي باشد که مطابق با سیستم آموزشی و تغییرات ایجاد شده در کتب درسی پیش برویم تا فرزندانی خلاق، دارای بهره هوشی بالا و با سواد تربیت شوند .

كرد گفت: در مباحث مختلف و از جمله آموزش و پرورش مشکلات زیادی وجود دارد لذا از خیران و مسئولان می خواهیم به نیازهای مردم ما بیشتر توجه کنند.

عضو كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي اذعان كرد: برخي از مدارس سيستان و بلوچستان از نعمت در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات نوین آموزشی و یا حداقل ها محرومند و نبود امکانات مناسب از دغدغه های مردم اين مناطق است و در مدارس از لحاظ نیروی انسانی کمبودهای شدیدی احساس می شود.

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه بايد خانواده ها و خيرين در خصوص مسئله آموزش همكاري كنند، اظهار كرد: مشكلات آموزشي شهرستان خاش نيز بايد با تعامل و همدلی و پیگیری مجدانه حل شود.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
کد مطلب: 450913
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *