۰

مردم، اغتشاش‌گران را به ماموران معرفی کنند/ مسئولان درد مردم را درک کنند

محمدمهدی همت عنوان کرد: درک درد مردم کاری ندارد، کافی ست هر مسئولی یک شب خود و خانواده‌اش گرسنه بخوابند، همان شب بخاری را خاموش کنند، یک بار جلوی میهمان دست خالی بنشینند و یک بار به تقاضای فرزند خود نه بگویند.
مردم، اغتشاش‌گران را به ماموران معرفی کنند/ مسئولان درد مردم را درک کنند
به گزارش سرویس وبلاگستان تفتان ما،محمد مهدی همت فرزند شهید حاج ابراهیم همت فرمانده لشکر 27 محمدرسوال الله در صفحه اینستاگرامش به اتفاقات اخیر کشور واکنش نشان داد.
همت طی یادداشتی در صفحه شخصی اش نوشت: درک درد مردم کاری ندارد، کافی ست هر مسئولی یک شب خود و خانواده اش گرسنه بخوابند، همان شب بخاری را خاموش کنند، یک بار جلوی میهمان دست خالی بنشینند و یک بار به تقاضای فرزند خود نه بگویند و توضیح بدهند که از روی نداری دست خالی اش را خالی بر میگردانند، ساده است، نه؟! این تازه یک برگ از رمان هزار صفحه ای مردم است، فقر و بیکاری و سرافکندگی به کنار! حالا می توان فهمید که این مردم تا همین امروز هم زیاد صبر کرده اند.
برایم اما عجیب است که مردم شاکی از اوضاع به خیابان ها ریخته اند و همچنان دولت مردان به راحتی قوانین فشار آور را تصویب و اجرا می کنند، گویا چیزی برایشان اهمیت ندارد! هرچند، از مدیری که درد نچشیده و سختی نکشیده باشد جز این انتظاری نیست.
اما حالا آنچه پیش آمده را اگر فرصت تلقی کنیم، موجبات برکات فراوانی است و اگر به دیده تهدید نگاه کنیم فاصله ی ایجاد شده بین مسئولین و مردم دیگر قابل کم شدن نخواهد بود. به عبارتی در این ایام می‌توان هم در برابر اغتشاش گران ایستاد و هم حرف دل مردم را شنید.
من هم مثل همین مردم انقلابی و پشتیبان نظام و رهبری هستم، اما می‌بینم چگونه کشور تقسیم می‌شود و رانت‌خواری و استفاده از بیت المال در بین مسئولین بیداد می‌کند. مردم حق دارند، #مردم_گله_مندند! اما موجی که از میان سفره های مردم بلند شده فضای موج سواری برای گروه های نشانه دار را فراهم کرده است.
از مردم شریف و درد کشیده انتظار می‌رود همزمان با اعتراضات، خود، اغتشاش گرانی که در جمعشان حاضر می‌شوند را دستگیر و به ماموران انتظامی و امنیتی تحویل دهند. بی شک اگر ترس ایجاد شود و کنترل نشود ممکن است از هر یک از طرفین رفتاری سر بزند که قابل جبران نخواهد بود.
در پایان از مردم تقاضا دارم اجازه ندهند بعضی نامحرم‌ها حرمت‌های چندین ساله را به نام مردم بشکنند، این روزها می‌گذرند، طوری نشود که نتوانیم از آنها گذشت کنیم.
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب: 451365
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *